E-mobilność bez obaw

Inteligentne rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych

Eine innovative Wallbox mit integriertem fi für E-Autos von TECHNIVOLT

Stacje ładowania TechniVolt firmy TechniSat

Pod marką TechniVolt firma TechniSat opracowuje i produkuje innowacyjne wallboxy z wieloma wygodnymi funkcjami do szybkiego i beztroskiego ładowania samochodów elektrycznych i pojazdów hybrydowych. Wallboxy TechniVolt są przeznaczone przede wszystkim do użytku prywatnego. Wybrane stacje ładowania są również idealne do rozbudowy infrastruktury ładowania w miejscach półpublicznych, np. do ustawienia punktów ładowania flot firmowych w przedsiębiorstwach. Wszystkie stacje ładowania TechniVolt nadają się do codziennego użytku, są łatwe w obsłudze, przyszłościowe i spełniają najwyższe standardy wydajności i jakości.

Czy warto mieć wallboxa? Zdecydowanie: tak!

Private E-Auto Wallbox für Zuhause einfach und schnell zu bedienen und für draußen geeignet

Lepiej ładować w domu

Stacja ładująca, znana również jako wallbox, umożliwia szybkie i łatwe ładowanie pojazdów elektrycznych w domu. Dzięki Wallbox zyskujesz większą elastyczność, krótsze czasy ładowania i niższe koszty energii w porównaniu z ładowaniem ze zwykłego domowego gniazdka 230 V. To prawdziwy komfort, gdy samochód elektryczny jest w pełni naładowany przez noc i jest niezawodnie gotowy do użycia następnego ranka.

Überhitzung von Ladestation Kabel durch Typ 2 Ladestecker vermeiden

Lepszy niż gniazdo

Zwykłe gniazdka 230 V nadają się w zasadzie do ładowania samochodów elektrycznych, ale nie wytrzymują wysokich prądów ładowania przez długi czas. Istnieje tutaj ryzyko przegrzania. Teoretycznie standardowe gniazdo ładuje się maksymalnie 2,3 kW na godzinę - ładowanie 23 kW zajmuje zatem dobre 10 godzin! W rzeczywistości do samochodu elektrycznego dociera tylko około 2 kW na godzinę. Utrata ładunku, która kosztuje nie tylko czas, ale i pieniądze.

E-Ladestation für E-Autos mit Zugriffschutz

Ochrona dostępu

Nie każdy chce montować wallbox w zamykanym garażu. Jeśli e-ładowarka jest umieszczona na zewnątrz budynku, na podjeździe czy wiacie garażowej, to wtedy sprawdza się funkcja ochrony dostępu. Dzięki niej możesz uniemożliwić ładowanie osobom niepowołanym. Dlatego we wszystkich wallboxach TechniVolt proces ładowania można opcjonalnie aktywować za pomocą dostarczonej karty RFID, dzięki czemu ładowanie działa dopiero po autoryzacji.

Wallboxy i akcesoria w skrócie

Stacje ładowania TECHNIVOLT umożliwiają szybkie ładowanie w domu i inspirują specjalnymi funkcjami dla większej wygody. Dzięki certyfikowanemu licznikowi energii MID oba modele SMART idealnie nadają się do użytku w przestrzeniach półpublicznych.

Wallboxy TECHNIVOLT są już dostępne w sprzedaży. Zamów już dziś: biuro@technisat.com

Warto wiedzieć